featured

Levent Lazer Epilasyon Merkezleri

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Levent lazer epilasyon merkezinde tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Yaklaşık olarak 20 yıldan beri hayatımızda var olan lazer uygulamasının başarılı sonuçlarına şahit olduğumuz zamanlar oldu.

Burada işlemin uzman hekimler tarafından yapılması halinde daha pürüzsüz ve uzun süreliğine tüylerden kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Erkeklerin ve kadınların son zamanlarda tercih ettiği işlemler arasında yer alıyor. Güvenilir ve kaliteli hizmet almak adına Levent lazer epilasyon merkezleri hakkında iyi bir araştırma yapılabilir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ve ağrısız işlem olarak gerçekleştirilen yöntemdir. İstenmeyen kıllardan kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayacaktır. Zamandan tasarruf etmekle kalmayıp aynı zamanda ekonomik olarak da katkı sağlayacaktır. Erkeklerin ve kadınların artık son zamanlarda tercih ettiği tedavi yöntemleri arasında bulunur. Tedavi yöntemi olarak bilinmesindeki durum batıklara çözüm olarak tercih edilir. Levent lazer epilasyon merkezlerini ziyaret ederek konu hakkında daha fazla bilgiye ulaşılabilir.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyon uygulamasında uzun süreli tüylerden kurtulma durumu vardır. Zamandan tasarruf etmekle birlikte aynı zamanda ekonomik açıdan da tasarruf etmeye yardımcı olur. Uzun vadeli sonuçlar alınmasıyla birlikte sürekli ağdaya para vermeye gerek kalmayacaktır.

Herhangi bir yan etkisi olmadığından dolayı herkes tarafından tercih edilebilir. Çok kısa süre içinde etkili sonuçlar alınır. Bunun için Sarıyer lazer epilasyon merkezleri hakkında araştırma yaparak bilgi alınabilir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Sarıyer lazer epilasyon merkezinde işlemler gerçekleştirilmeden önce ön görüşme yapılır. Ön görüşmenin yapılmasıyla birlikte burada kişinin işleme uygun olup olmadığına bakılır. Çünkü regl döneminde olanlar, hamile, cilt kanseri olan ve ciddi kronik rahatsızlıkları olan kişilere yapılamaz. Özellikle gelişim sürecini tamamlayan kişiler için uygulanabilecek tedavi yöntemidir. Herhangi bir problemin oluşmaması halinde işlem yapılabilir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Vücudumuzun hemen hemen her yerinde kıllar mevcut. Kıllardan kurtulmak ve rahatsız olan kişilerin burada yapacağı işlemle birlikte uzun süreliğine sonuçlar almış olacaktır. Sarıyer lazer epilasyon merkezlerinde yapılan ön görüşmeyle birlikte hangi bölgelere yapılabilir olduğunu tespit eder. Açık yara veya cilt hasarı varsa burada işlem yapılmaz. Bunun haricinde göz kapağına hiçbir şekilde işlem yapılması önerilmez.

Epilasyonda Seans Aralıkları Ne Kadardır?

Lazer epilasyon uygulamalarında yapılacak olan işlemin düzenli gerçekleşmesine önem verilir. Çünkü burada tüylerin uykuya geçme süresi var. Uzman uygulayıcılar tarafından verilen talimatlara uyulması büyük önem taşır. Beşiktaş lazer epilasyon merkezindeki yoğunluğa göre işlemler alınır.

Fakat burada seansların düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesine önem verilmeli ve bunun bilincinde olunmalıdır. Seans aralıkları en az iki hafta olmalı. Aksi durumlarda kılların çıkış hızına bağlı olarak seans süresi uzatılabilir.

Epilasyon Sırasında Acı Hissedilir mi?

 

Epilasyon uygulamasında acı hissi açığa çıkar mı gibi korkulu sorularla karşı karşıya kalınabilir. Aslında burada acı hissinin açığa çıktığını söylemek mümkün değildir. Çünkü ağrılı bir işlem değildir. Sadece bikini bölgesinde ağrı durumu normaline göre çok olabilir. Acı hissi oluşması durumunda anestezi kremi kullanılabilir. Beşiktaş lazer epilasyon merkezileriyle görüşerek konu hakkında detaylı bilgi alınabilir.

Epilasyon Sonrasında İz Kalır mı?

 

Beşiktaş lazer epilasyon merkezlerinde gerçekleştirilen ön görüşme ile birlikte işlemin yapılıp yapılmayacağına karar verilebilir. Bilinçli ve uzman tarafından gerçekleştirilen lazer epilasyon uygulamasından sonra iz kalma durumu yoktur.

Aksi durumlarda uzman olmayan kişiler tarafından işlemin gerçekleştirilmesi üzerine ciltte hasarlar oluşur ve daha çok izler kalmış olur. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka uzman uygulayıcılar tarafından işlemin yapıldığından emin olmak gerekir.

Levent Lazer Epilasyon Merkezleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Popüler Kadın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!