featured

Mehmet Bekir Şen Kimdir?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pek çok farklı alanlarda sağlık hizmetleri sunan operatör doktor Hatay’ın Antakya ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bu kapsamda uzman doktor çocukluk dönemlerinin büyük bir kısmını söz konusu ilde geçirmiştir. Operatör doktor tıp alanında henüz erken denilebilecek yaşlardan itibaren çeşitli çalışmalara başlamıştır.

Babasının desteği üzerine doğup büyüdüğü ilden ilk,orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimi almak için İstanbul’a gitmiştir. Burada aynı zamanda Türkiye’nin en kaliteli üniversiteleri arasında yer alan İstanbul Yeditepe Üniversitesi üzerinden Tıp Fakültesini onur derecesi üzerinden tamamlamıştır.

Op.Dr.Mehmet Bekir Şen Kimdir?

Operatör doktor Türkiye’nin en kaliteli Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanları arasında yer alıyor. Mesleğine henüz genç yaştan itibaren geçiş gösteren operatör doktor Mehmet Bekir Şen Hatay ilimizin Antakya ilçesinde dünyaya gelmiştir. Üniversite haricinde diğer eğitimlerini doğduğu şehir üzerinden yüksek dereceyle tamamlamıştır. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesini onur derecesiyle tamamladıktan sonra ilk giriş sağladığı TUS sınavından ise yüksek derece elde etmiştir. Bu aşamadan sonrasında operatör doktor İstanbul üzerinden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanlığını kazanmıştır.

Mehmet Bekir Şen Nerelidir?

Operatör doktor, Hataylıdır. Çocukluk döneminden itibaren Tıp alanına merak salmıştır. Bu kapsamda henüz bu alanda mesleğe adım atmadan önce kendini birçok alanlarda geliştirmiştir. Dolaysıyla operatör doktor Mehmet Bekir Şen daha geniş perspektif özelliğine sahip olmuştur. Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı ihtisası süreci boyunca yurtdışında dahi çeşitli çalışmalara katılmıştır. Bu dönem boyunca kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Bu aşamadan sonrasında İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri üzerinden özellikle Genital Estetik Ve Kozmetik Jinekoloji alanında alanında profesyonel doktorlarla birlikte çalışmalar yapmıştır. Uzman doktor daha sonrasında tıp alanında ihtisas ve kültürünü yükseltmek amacıyla İngiltere’nin en ünlü eğitim merkezlerinden biri olan King’s Collage of London,The Fetal Medicine Centre Perinatoloji Departmanında Nicolaides ile birlikte çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Uzmanlık Alanı Nelerdir?

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı geniş uzmanlık alanlarına sahiptir. Bu nedenle operatör doktor Türkiye’nin en ünlü Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı olarak biliniyor. Dolaysıyla operatör doktor Mehmet Bekir Şen uzmanlık alanları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanlığı,genital estetik,gebe takibi,kürtaj,genital siğil tedavisi,vajinismus tedavisi,doğum ve kısırlıdır. Uzman doktor şuan Antalya bölgemiz üzerinden sağlık hizmetleri sunuyor. Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı ayrıca kendi özel klinik merkezi bulunuyor. Bu kapsamda Operatör Doktor çalıştığı hastane mesaisi haricinde özel klinik merkezi üzerinden ilgili branşlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunuyor.

Op.Dr Mehmet Bekir Şen Nerede Hizmet Veriyor?

Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Antalya’da hizmet veriyor. Bu kapsamda ilgili branşlarda tanı ve tedavi almak için operatör doktor Mehmet Bekir Şen özel klinik merkezine başvurabilirsiniz. İster söz konusu ilimizden ister farklı kentlerimiz üzerinden Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı özel klinik merkezinden hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz. Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı aynı zamanda 2022 yılı Ocak ayı itibariyle TV 8 kanalı üzerinden 8’de Sağlık isimli sağlık programında hafta içi sabah saat 08:00’dan itibaren sunucu olarak görev alıyor. Bu kapsamda ilgili sağlık alanlarında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istediğinizde Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı programı canlı yayına bağlanabilirsiniz.

Operatör Doktor mesleki kariyerleri haricinde Türkiye üzerinden pek çok yatırımları dahi söz konusudur. Bu kapsamda uzman doktor gerçekleştirdiği birçok yatırımlarla ülkemize ciddi anlamda değer katmıştır. Antalya hamilelik takibi,kısırlık tedavisi gibi birçok sağlık sorunlarınızda Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanıyla iletişim kurabilirsiniz. Operatör doktor özel klinik merkezini hafta içi 5 gün boyunca ziyaret edebilirsiniz. Bu kapsamda Uzman doktorun özel klinik merkezini daha yakından inceleyebilirsiniz.

https://www.mehmetbekirsen.com.tr/ bilgi için hemen tıklayın.

Mehmet Bekir Şen Kimdir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Popüler Kadın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!