featured

Üsküdar Lazer Epilasyon Uygulaması

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üsküdar lazer epilasyon işlemleri son yıllar da internet arama motorlarında en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Vücudunun herhangi bir yerinde istenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyen kişiler, kalıcı çözüm aradıklarında lazer epilasyon işlemlerine başvuruyorlar. Üsküdar lazer epilasyon hizmetimiz ile kıl köklerine doğrudan etki ederek vücuttan uzaklaştırılmasını sağlıyoruz.

Lazer ışınları aracılığı ile gerçekleştirilen bu işlemlerde, kıl köklerinin etkisiz hale gelmesi tüylerin vücutta artış göstermesine engel oluyor. Diğer epilasyon uygulamalarına göre daha az acı hissi veren ve kalıcı olan lazer epilasyon işlemleri hem erkek hem de kadınlara uygulanabilir. Lazer epilasyon işlemlerinde kullanılan cihazlar, işlemi yapan kuruma bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Lazer Epilasyon Nedir?

Dalga boyları belli lazer ışınları sayesinde yapılan lazer epilasyon işlemleri, ışık kaynaklarının etkisi ile istenmeyen tüylerden kolaylıkla kurtulmayı hedef alır. Cilt yapısına uygun olarak verilen lazer ışınları, kıl köklerine yoğunlaşır ve cilt yüzeyine herhangi bir olumsuz etki bırakmaz. Lazer ışınları ısıya dönüşerek çevrede bir etki yaratmazken sadece kıl kökünün kendisini ve çekirdek hücreyi tahrik eder. Üsküdar lazer epilasyon merkezi olarak verdiğimiz hizmetlerde kıl köklerinin tamamının yok olmasına özem gösteririz.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Vücut genelinde istenmeyen tüylerin ortadan kaldırılması için son dönemlerde teknolojinin gelişimi ile beraber ortaya çıkan lazer epilasyon işlemleri sıklıkla tercih edilir. Oldukça başarılı bir işlem olan lazer epilasyon, kıl köklerine yoğunlaşması ile beraber kıl köklerinin kalıcı yok edilmesini de sağlar.

Lazer epilasyon işlemleri tüm cilt tiplerine uyum sağlaması, diğer epilasyon işlemleri ile karşılaştırıldığında daha pratik ve acı hissinin daha az olması, etkisinin de hemen görünmesi gibi birçok avantajı da beraberinde getirir. Ataşehir lazer epilasyon hizmetlerimizde, cilt tipinize uygun lazer ışınları uzmanlarımız tarafından belirlenir. Böylelikle lazer epilasyon dolayısı ile cilt tahrişlerini yaşamanız söz konusu değildir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon işlemleri 12 yaşını tamamlamış ve bu işlem için herhangi bir sağlık problemi olmayan herkese uygulanabilir. Lazer epilasyon işlemlerinde kadın veya erkek ayrımı yapılmaz.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon işlemleri, lazer makinesinin kıl köklerini görebildiği her yere uygulanabilir. Kıl köklerini kurutup tekrar kıl çıkmasını engelleyen lazer epilasyon işlemleri kadınlarda genellikle yüz, koltuk altı, bacak, genital bölge ve bikini bölgesine tercih edilir. Erkeklerde ise sakal üstü, omuz, koltuk altı ve boyun kısmında uygulandığı söylenebilir. Ataşehir lazer epilasyon hizmetlerimizde, kadın veya erkek fark etmeksizin cilt yapısına, rengine uygun lazer epilasyon planlaması yapılır.

Epilasyonda Seans Aralıkları Ne Kadardır?

Lazer epilasyon işlemlerinde yapılacak olan seans sayısı kişinin kıl yoğunluğuna ve cilt yapısına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ataşehir lazer epilasyon merkezi olarak kişilerin seans aralıkları 21 gün olarak uygun görülmüştür.

Epilasyon Sırasında Acı Hissedilir Mi?

Lazer epilasyon işlemlerini diğer epilasyon işlemlerinden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi de şüphesiz ki acısız olmasıdır. Kadıköy lazer epilasyon hizmetlerimizde son teknoloji cihazlar kullanarak herhangi bir acı hissi yaşama sorununuzu ortadan kaldırıyoruz.

Epilasyon Sonrasında İz Kalır Mı?

Lazer epilasyon işlemleri sağladığı avantajlar nedeni ile birçok kişinin öncelikli seçimleri arasında yer alır. Lazer epilasyon işlemleri sonrasında dikkat edilecek hususlara özen gösterildiğinde herhangi bir iz kalması söz konusu değildir. Kadıköy lazer epilasyon hizmetlerimizde dikkat edilecek hususlar hakkında bilgi aktarımı yapılır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon işlemleri için talep edilen ücret, işlemi yapacak olan işletme ve kullanılan cihaz kalitelerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Üsküdar lazer epilasyon işlemlerimize uzman ekip kadromuz ve uygun fiyatlarımız ile devam ediyoruz.

Üsküdar Lazer Epilasyon Uygulaması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Popüler Kadın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!