featured

Dudak Dolgusu Nedir? Yöntemleri Nelerdir?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dudak dolguları adından anlaşılacağı üzere alt ve üst sarkık ve küçük dudakların yeniden dolgu yapılarak estetik ve daha dolgun hale getirilmesidir.

Dudak Dolgusu Ne İşe Yarar?

Dudak dolguları dudaklarınızdaki incelik ve sarkmaların giderilmesini sağlar. Dolgular dudak altından uygulanarak dudaklarınızın çok daha göz alıcı olmasını sağlar. İşlem bu nedenle dudak dolgusu gibi tavsiye edilir.

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanmaz?

Dudak dolguları herkese uygulanmaz. Dudaklarında estetik yönden herhangi sorun olmayanlara dudak dolguları uygulanmasına gerek yoktur.

Dudak Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Dudak dolgularının eşsiz avantajları söz konusudur. Dolgu sonrasında daha dolgun dudaklara sahip olursunuz. Bu kapsamda iş ve sosyal hayatınızın daha kaliteli olmasını sağlarsınız.

Burun Dolgusunda Dikkat Edilecekler

Burun dolgusu her estetik ve plastik merkezinden yaptırılması tavsiye edilmez. İşlem sadece profesyonel özel doktor klinik merkezinden yaptırılmalıdır. Yüksek kaliteli estetik ve plastik merkezinden burun dolguları daha kaliteli ve ağrısız olarak yaptırılabilir. Bu alanda modern bir estetik ve plastik merkezi tercih edilmesi hasta memnuniyeti açısında son derece önemlidir.

Burun Dolgusu Nedir?

Burun dolguları en çok merak edilen estetik işlemlerdir. Bu uygulama ağrısız bir şekilde tamamlanır. Bu nedenle burun dolgusu en güvenilir estetik işlemler arasında yer alıyor. Uygulama sırasında burun yüzeylerinde minimum düzeyde ağrı ve morluk görülebilir. Verilen etkili ilaçlar üzerinden bu yan etkiler birkaç gün içerisinde etkisini kaybedecektir.

Burun Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Burun dolguları diğer estetik işlemler gibi pratik bir şekilde uygulanır. İşlemden öncesinde hasta öyküsü alınır. Sonrasında burun incelenir ve burun kanatlarından kesiler açılarak burun dolgusu uygulanır. Burundaki boşluk alandan dolgu uygulanarak işlem başarıyla tamamlanır.

Burun Dolgusu Neleri Yok Eder?

Burun dolguları burundaki birçok sorunları başarıyla yok edebilir. Burundaki şekil bozuklukları ve boşluklar burun dolguları uygulanarak yok edebiliyor. Dolaysıyla burun dolguları geçmişten bugüne dek uygulanıyor.

Burun Dolgusu İşlemi Hangi Dolgularla Birlikte Yapılabilir?

Burun dolguları işlemlerinin temel özellikleri arasında farklı dolgularla birlikte ayrıca uygulanmasıdır. Bu nedenle dudak dolgusu gibi burun dolguları pek çok kaliteli tıbbi dolgularla birlikte kusursuz bir şekilde uygulanabilir. Damla ve implant tarzından dolgularla birlikte işlem yapılabilir.

Burun Dolgusu Kimler İçin Uygundur?

Burun dolguları dudak dolgusu gibi burunda boşluk durumuna maruz kalanlar, burunda şekil bozuklukları yaşayanlar, küçük burun biçimine sahip olanlar için uygundur. Burun dolgularının en büyük artıları arasında ise herhangi yaş etkeni sunmamasıdır. Bu nedenle yaşınız ne olursa olsun burun dolgularını güvenle yaptırabilirsiniz.

Jawline Dolgusu Nedir?

Jawline dolguları burun ve dudak dolgularında olduğu gibi en çok uygulanan dolgu işlemleridir. Bu uygulama halk arasında çene dolgusu olarak dahi biliniyor. Bu nedenle jawline dolgusu toplum tarafından bilinen bir işlemdir. İşlem sadece çene bölgesindeki boşlukların giderilmesinde uygulanır.

Jawline Dolgusu Kimler İçin Uygundur?

Çene dolguları daha çok simetrik olarak çene bölgesinde çöküklük durumu meydana gelenler için uygundur. Uygulama bu nedenle jawline dolgusu merkezinden kusursuz bir şekilde yapılıyor. Çene dolguları çene bölgesinin daha dolgun görünmesini sağlar.

Jawline Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Çene dolguları pratik bir şekilde uygulanır. Çene bölgesindeki tüm boşluklar direk olarak söz konusu yöntem üzerinde giderilir. Bu nedenle çene bölgesi dolgu işlemleri bu bölgenin kusursuz bir estetik görünüme sahip olmasını sağlar. Çene dolguları en profesyonel dolgu işlemleridir. Bu nedenle yöntem profesyonel estetik merkezleri tarafından dahi tavsiye edilir.

Jawline Dolgusu Öncesi Sonrası

Çene dolguları öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler söz konusudur. Uygulama öncesinde mutlaka estetik ve plastik doktoru tavsiyelerine uyulmalıdır. Bu işlemden öncesinde mutlaka kaliteli uyku alınmalıdır. Çene dolguları sonrasında ise mutlaka en azından 2 hafta boyunca yüzüstü yatış pozisyonundan uzak durulmalıdır. Bu pozisyon yerine mümkünse sırtüstü yatılmalıdır.

Dudak Dolgusu Nedir? Yöntemleri Nelerdir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Popüler Kadın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!