featured

Emslim Nedir? Faydaları Nelerdir?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelişmiş teknoloji sayesinde kişinin yattığı yerden yaklaşık olarak 20000 mekik çekmesine tekabül eden tedavi yöntemi arasında yer alır. Elektromanyetiklerin kullanılması üzerine kasların gelişmesini sağlamak, yağ yakımını hızlandırmak ve daha sağlıklı bir vücut yapısına sahip olmak için yardımcı olur. Erkeklerin ve kadınların emslim tedavisini gerçekleştirmesinde herhangi bir sorun yoktur.

Emslim Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Kişinin yattığı yerden mekik çekmesine tekabül eden tedavi yöntemidir. İşlem süresi 30 dakika şeklinde ayarlanır. Egzersiz yapmaya yardımcı olan ve istenilen vücut yapısına sahip olmak için gerçekleştirilen tedavi yöntemi şeklindedir.

Emslim Uygulaması Hangi Bölgelere Uygulanır?

Genel olarak bakıldığında vücudumuzda meydana gelen yağların yakımını gerçekleştirmek için başvurulan tedavi yöntemidir. Özellikle basen, göbek ve kalçaya uygulanır. Bu üç bölgede meydana gelen yağların vücuttan dışarıya atımı zor olduğundan dolayı sıklıkla başvurulan tedavi yöntemidir.

Emslim Neden Yapılır?


Emslim
tedavisiyle sağlıklı ve fit vücuda sahip olmak için yapılır. Sağlıklı bireylerde tedaviden faydalanabilir. Herhangi bir sorun teşkil etmez. Tam aksine kasları çalıştırıp yağ yakımını gerçekleştirmiş olur.

Emslim Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Emslim ile birlikte kaslar çalışır ve yağ yakımı gerçekleştirilir. Üstelik kişi yattığı yerden bu işlem gerçekleştirilir. Kas hareketinin sabit güce sahip olmasıyla birlikte vücuttaki fazla yağların atımı gerçekleştirilir. Üstelik zamandan tasarruf sağlayarak etkili sonuçların alınması sağlanır. Sağlıklı bireylerde bu yöntemi kullanıp fit görünüm elde edebilir.

Emslim Kimler Yaptıramaz?

İşlem öncesinde uzman uygulayıcıyla görüşme sağlayarak konu hakkında detaylı bilgi alınabilir. Fakat hamilelik riski olan kadınların ve kalp pili olan bireylerde işlem uygulanmaz. Bu konuda sağlık merkezi uygulayıcısını bilgilendirdikten sonra işlem hakkında daha detaylı bilgi alınabilir.

Radyofrekans Dalgasıyla Cildinizi Onarın

Dövme silme işlemi yapıldıktan sonra ciltteki hasarın giderilmesi için radyofrekans dalgaları kullanılabilir. Cilt onarımı sağlanırken aynı zamanda vücut yapınızın sağlıklı hale gelmesin sağlayabilirsiniz. Estetik uygulamaları sayesinde sorunun giderilmesini sağlamak mümkündür.

Dövme Sildirme Nedir?

Daha önceden yapılan dövmenin silinmesini sağlamak için pek çok yönteme başvurulur. Fakat. Dövmenin silinmesi için sağlık merkezleriyle görüşme sağlayarak sorunun ortadan kaldırılmasına yardımcı olunur. Burada yer alan cihazların lazer teknolojisi sayesinde daha kalıcı sonuçlar verdiğini görürüz. Dövme silme sonrasında ciltte herhangi bir hasar oluşmuşsa bunun giderilmesi için diğer tedavi yöntemlerine de başvurulabilir.

Dövme Sildirme Nasıl yapılır?

Dövme silme işlemi genelde dövmenin göz önünde bulundurulması üzerine gerçekleştirilmiş olur. Dövmenin rengine ve boyutuna göre işlem yapılır. Çünkü burada cihazın ayarı, dövmenin durumuna göre belirlenir. Ardından tek tek atışlarla işlem devam ettirilir. Atışlar yaklaşık olarak 15 cm uzaklıktan yapılarak dövmenin silinmesi sağlanır.

Dövme Sildirme Yöntemleri Nelerdir?

Leke tedavisi ve dövme silme işlemi için özel olarak tasarlanan cihazların lazer ışınıyla gerçekleştirilmiş olur. Buradaki epidermisin hedef alınmasıyla ışın tedavisiyle işlem gerçekleştirilir. Kimyasal maddenin doğru bir şekilde parçalanması ve ortadan kaybolması için lazerin dalga boyu kullanılarak işlem gerçekleştirilir.

Dövme Sildirme Fiyatları

Dövme sildirme işlemlerini ele alarak fiyatlandırmaya karar verilebilir. Cihazın yapacağı atış sayısının az veya çok olmasıyla alakalı bir durumdur. Dövmenin boyutuna göre fiyat verilir. Sağlık merkezini ziyaret ederek detaylı bilgi alınabilir.

Altın İğne (Scarlet X) Nedir?

Altın iğne
adından da anlaşılacağı gibi oldukça sağlıklı ve etkili sonuçların alınmasını sağlayan tedavi yöntemidir. Dövme sildirme sonrasında ciltte kalan hasarların giderilmesi, leke tedavisi veya cildin onarılmasını sağlamak için gerçekleştirilir. Anestezi uygulaması altında işlem yapılır ve en az iki seansın girilmesine ihtiyaç duyulabilir.

Altın İğne (Scarlet X) Hangi Durumlarda Yapılır?

Cildin onarımını sağlamak, daha parlak ve canlı cilt tipine sahip olmak isteyenler için başvurulan tedavi yöntemidir. Doğum sonrasında yüzde oluşan lekeler, güneşe maruz kalma sonucunda ortaya çıkan güneş lekelerini gidermeye veya sivilce lekelerinin ortadan kaldırılmasını sağlamak için başvurulan tedavidir.

Altın İğne (Scarlet X) Hangi Bölgeler için Uygundur?

Vücudumuzda güneşe maruz kalan bölgeler arasında daha çok yüz, dekolte ve boyun bölgesidir. Üç bölgedeki leke sorununu gidermek için etkili çözümler arasında altın iğne tedavisi yer alıyor.

Altın İğne (Scarlet X) Kaç Seans Yapılır?

İlk seansta bile sonuçların gözle görülür olduğunu fark edersiniz. Fakat ikinci seansta sonra istenilen sonuç alındığı durumlar olur. Daha parlak ve canlı cilde sahip olmak için 4 seanslık işlemin gerçekleştirilmesinde fayda vardır.

Altın İğne (Scarlet X) Uygulaması Ne İşe Yarar?

Cilt lekelerini gidermek, canlı, parlak ve genç bir cilde sahip olmak isteyenler için başvurduğu tedavi yöntemidir. Özellikle yüz ve dekolte arasında kalan bölge baz alınarak işlem gerçekleştirilmiş olur. Bu sayede genç görünüme sahip olarak öz güvenin yeniden kazanılmasına yardımcı olmayı sağlar.

Altın İğnenin (Scarlet X) Avantajları Nelerdir?

Altın iğne tedavisinde deformasyona uğrayan cildin onarımını sağlamaya yardımcı olur. Güzelleşmek, gençleşmek, kırışık, sarkık ve lekelerin giderilmesini sağlamak için büyük avantaj sağlar. Üstelik cilt kendini yenilemesi için ameliyata gibi durumlara ihtiyaç duyulmaz.

Emslim Nedir? Faydaları Nelerdir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Popüler Kadın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!