featured

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nedir?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Burun estetiği işlemi buruna yapılan özel bir işlemdir. Burunun şeklini değiştirmek ve olduğundan daha farklı bir görünüm kazandırmak için yapılan bir işlemdir. Bu işlem de bir nevi kişilerin sahip oldukları burundan uzaklaşıp yerine yeni burun yapma işlemdir. Eğri düz kemerli dik burunlara yapılan isteğe göre model verilen ve uygulanan bir estetik çeşidi olmaktadır. Özellikle kadınların yaptığı bu işlemi kadın erkek genç yaşlı demeden herkes gönül rahatlığı ile yaptırabilmektedir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun estetiği işlemi gelişen teknoloji sayesinde oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bu işlemi yaptırmak isteyen kişiler için ilk önce uygun ve güvenilir bir klinikten randevu alınır. Daha sonra da burun estetiği işlemi yaptırmak için sağlık kontrolleri ve yaş kontrolleri yapıldıktan sonra işleme başlanır. Özel cihazlar ve aparatlar sayesinde yapılan bu işlemde işlem yapılmadan önce kişinin nasıl bir burun istediği planlanarak işleme başlanır. İşlem oldukça basit olup kişilerin işlem öncesi ve sonrası bilmesi gerekenler hakkında da bilgi verilmektedir.

Kimlere Uygulanır?

Burun estetiği işlemi yaptırmak isteyen kişiler için merak edilen konulardan biri de burun estetiği işleminin kimlere uygulandığı olmaktadır. Bu işlem için ilk önce kişilerin yaşına bakılır. On sekiz yaşını doldurmuş ve gelişimini tamamlamış olan kişilerim daha sonra sağlık durumları ve kullandıkları ilaç ve kimyasallar hakkında bilgi alarak uygun kişilere bu işlem yapılmaktadır. Kadın erkek yaşlı genç fark etmeksizin bu şartlara uyan herkese burun estetiği işlemi yapılmaktadır.

Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

Burun estetiği işlemi yaptırmak isteyen kişilerin herhangi bir durumu ya da olayı beklemesine gerek yoktur. İstedikleri zaman yaptırabilecekleri bu işlem de burun şeklini değiştirmek ve yeni şekil vermek oldukça kolaydır. Keyif amaçlı şekil değiştirmek için yapılan bu işlem bazen zaruri durumlarda da yapılmaktadır. Herhangi kırık çıkık olaylarında da burun estetiği işlemi yapılarak burun eski haline dönmesi sağlanmaktadır. Oldukça kolay olan bu işlemin bir diğer avantajlı yanı ise burun estetiği fiyatları olmaktadır.

Burun Estetiği Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Burun estetiği işlemi yaptırmadan önce kişilerin dikkat etmesi gereken oldukça fazla kural ve düzen vardır. Kişiler burun estetiği işlemi yapmadan önce uygun klinik ve doktor bularak bu işlemi en güvenilir şekilde halletmeleri gerekir. Daha sonra kişiler burun estetiği fiyatları ve kuralları hakkında bilgi alması gerekmektedir. İşlem öncesinde doktorlarına kesinlikle herhangi bir sağlık problemi varsa belirtmesi gerekmektedir.

Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Burun estetiği yaptıran kişilerin öncesinde ve sonrasında dikkat etmesi gereken birden fazla kurallar vardır. Bu kurallar doğrultusunda burun estetiği işlemi yaptırdıktan sonra kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli kural işlem sonrasında doktorun kontrolü altında olmayan hiçbir kimyasal madde kullanılmamalıdır. Kişi kendini güneş ışınlarından ve olası bir dış etmenden korumalıdır. Herhangi bir darbe ya da farklı şekillerde zararlardan kendisini koruması gerekmektedir. Bu sayede kişi burun estetiği işlemini en güvenilir ve doğru bir şekilde bitirerek hayalindeki buruna sahip olmuş olacaktır.

 Burun Estetiği Fiyatları 

Burun estetiği fiyatları her sene güncellenen ve piyasa ekonomik durumları göz önüne alınarak hesaplanmalıdır. Fiyatları oldukça uygun olan bu işlemde burun estetiği fiyatları yapılacak işleme yapılacak yönteme ve seans sayısına göre değişiklik göstermektedir. Burun estetiği yapılırken uygun fiyatlı güvenilir alanlardan işlem yapılması oldukça önemlidir. Burun estetiği fiyatları da oldukça avantajlı ve ödeme kolaylığı sağlanan güvenilir bir işlemdir.

https://www.mustafaaydinol.com/burun-estetigi/ bilgi için hemen tıklayın.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Popüler Kadın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!