featured

Penis Fraktürü (Penis Kırılması)

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Penis fraktürü yani penis kırılmaları penisin fiziksel olarak kırılmasıdır. Bu sorun erkeklerde özellikle özgüvenin ciddi anlamda yıpranmasına neden oluyor. Çünkü penis kırılmaları beraberinde sağlıksız cinsel hayat oluşmasına neden oluyor. Bu nedenle penis fraktürü mutlaka erkenden tedavi edilmesi gerekir.

Penis Fraktürünün Teşhisi Nasıl Konur?

Penis fraktürünün teşhisi hızlı bir şekilde konur. Diğer penis sorunlarında olduğu gibi penis fraktüründe ilk olarak doktor tarafından hasta şikayetleri dinlenir. Hemen sonrasında penis elle fiziksel olarak incelenir. Gerekirse peniste film çekimi yapılır. Böylece penis fraktürü gerçek anlamda oluşup oluşmadığı net olarak kararlaştırılır. Menideki kan tedavi süreçleri penis kırılması sonrasında ayrıca uygulanabilir.

Penis Kırılmasının Belirtileri Nelerdir?

Penis kırılmasının belirtileri arasında peniste sağlıksız kan akışı oluşması, penis deri renk tonunda farklılaşma,peniste gözle görülür oranda eğrilik oluşmasıdır.

Penis Kırılmasının Nedenleri Nelerdir?

Penis kırılmasının birçok nedenleri söz konusudur. Genetik yapı,trafik kazaları,başarız genital bölge ameliyatları,yaş etkeni,yaşam tarzı,kalitesiz yaşam biçimi,anormal cinsel hayat penis kırılmalarının nedenleri arasında yer alır.

Penis Kırılması veya Fraktürü Gerçek Bir Kırılma Mıdır?

Pek çok hastalar tarafından penis kırılmaları ya da fraktürü gerçek bir kırılma mıdır sorusu soruluyor. Penis fraktürü gerçek kırılma olması için sorunun uzak mesafeden dahi fark edilmesi gerekir. Pek çok erkeklerde gerçek anlamda penis kırılmaları söz konusudur.

Bu sorun özellikle orta ve ileri yaş grubundaki erkeklerde daha çok görülüyor. Bu nedenle penis kırılmaları gerçek olup olmadığına bakılması için hastaların en kaliteli özel doktor klinik merkezi veya doktor sitesinden randevu formu doldurması gerekir.

Penisten Kan Gelmesi Nasıl Tedavi Edilir?

Penisten kan gelmesi tedavi edilebilir bir sorundur. Söz konusu sorun erkeklerde sıklıkla meydana geliyor. Bu durumda mutlaka erkenden gerekli tedavilerin yaptırılması gerekir. Penis cinsel organdan kan gelmesi anormal bir durumdur. Bu durum testislerdeki sorunlarla ayrıca bağlantılı olabilir. Bu kapsamda meniden kan gelmesi durumunda hafta içi hemen özel doktor klinik merkezinden tedavi için randevu alınmalıdır.

Penisten Neden Kan Gelir?

Penis cinsel organından bazı nedenler sonucunda kan gelebilir. Genital bölgeye alınan şiddetli darbeler,daha önceki dönemlerde kalitesiz genital bölge ameliyatları geçirilmesi,hareketsiz yaşam tarzı,trafik kazaları,korunmasız yapılan cinsel birliktelik  meniden kan gelmesi sorununda etkili olabiliyor.

Menimde Neden Kan Var?

Pek çok hastalar menimde neden kan var sorusu soruyor. Bu sorunun pek çok farklı yanıtları söz konusudur. Yukarıda vurgulandığı üzere testis ağrısı dahi menide kan olmasında etkili olabiliyor. Bu durumda hastanın özel doktor klinik merkezinden en etkili tedavi seçeneklerine başvurması tavsiye edilir.

Menimde Kan Nedenleri Nelerdir?

Meninizde kan nedenleri fazladır. Yoğun olarak gerçekleştirilen cinsel birliktelikler,korunmasız olarak gerçekleştirilen cinsel birliktelik,testislerde enfeksiyon oluşması,penis içerisinde yara ve çeşitli enfeksiyonların oluşması bu soruna neden olabiliyor.

Menideki Kan Tedavi Süreçleri Nelerdir?

Menideki kan tedavi süreçleri profesyonel özel doktor klinik merkezinde yer alır. Uzman doktorunuz tarafından bu süreç kusursuz bir şekilde takip edilir.

Testis (Yumurtalık) Nedir?

Testis yani diğer adıyla yumurtalık erkeklerde yer alan bir bölümdür. Testisler penis cinsel organı alt bölümünde yer alır. Bu bölümde oluşan birçok sorunlar penis kırılması problemine neden olabilir.

Testis (Yumurtalık) Ağrısı Neden Olur?

Testis yumurtalık ağrıları birçok nedenlere bağlı olarak meydana gelir. Testislerin içerisinde enfeksiyonların türemesi,testislerin şiddetli darbe alması testis ağrısı meydana gelmesine neden olabiliyor.

Testis Ağrısı Nasıl Tedavi Edilir?

Testis ağrıları basit bir şekilde tedavi edilir. İlk olarak testislerin içerisinden özel bir cihaz sokulur. Bu cihaz üzerinden testislerin içerisinde herhangi yara ve enfeksiyonlar olup olmadığına bakılır. Hemen sonrasında testis ağrılarının giderilmesi için etkili ağrı kesici ilaçlar veya ameliyat tedavisi uygulanır.

Penis Fraktürü (Penis Kırılması)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Popüler Kadın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!