lili-app-nedir-lili-app-apk-indir-2023

Lili App Nedir? Lili App Apk İndir 2023

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lili uygulamasını merak ediyor ve Lili’yi indirmek mi istiyorsunuz? Lili uygulaması, Postegro’nun yapımcıları ve geliştirici ekibi tarafından üretilen ve yayınlanan bir Instagram takip uygulamasıdır. Bilindiği gibi onu ilk olarak Postegro takip etti. Ancak Google Play Store’dan kaldırılan bu uygulamanın yerini Lili aldı.

Lili Apk Uygulaması Nasıl İndirilir?

Lili uygulaması kendi sitesinde yayınlandı.

Lili Ne Uygulaması?

Lili, Instagram için geliştirilmiş bir takipçi programıdır. Kısacası Instagram, takip etmek istediğiniz kişilerin profillerine gizlice bakıp onları takip etmenizi sağlar.

Lili, takip etmek istediğiniz kişi hakkında size bilgi vermek için birden fazla kullanıcı verisi kullanır, takip etmenizi ve takip etmenizi sağlar.

Lili Nasıl Kullanılır?

Lili kullanmanın mantığı çok basit. Lili uygulamasını Google Play veya başka bir kaynaktan indirdikten sonra sisteme üye olarak giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra 50’den fazla takipçisi olan hesapların arama bölümü gelecek, arama bölümüne hedef instagram kullanıcı adını yazın ve takip etmeye başlayın.

Lili Ücretsiz Mi?

Lili kullanan üyeler, 4 adede kadar profili ücretsiz olarak görüntüleyebilir. Ancak 4 profili aşarsanız ücretli sürüme geçmeniz gerekir. Ücretsiz sürümde reklamlar gösterilirken, ücretli sürümde de reklamları kaldırıyor.

Lili Ne Kadar Güvenilir?

Lili, kullanıcı verilerini işlediği için tüm hesap verilerinizi toplar. Bu nedenle giriş bilgilerinizi ve şifrelerinizi bilginiz dışında kullanabilir. Bunu yaparken de yedek hesap açıp 50 takipçiye ulaştıktan sonra kullanabilirsiniz.

Lili App Nedir? Lili App Apk İndir 2023

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Popüler Kadın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!