featured

Burun Estetiği Maliyeti Yüksek Mi?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tıp alanında rinoplasti olarak bilinen burun estetikleri maliyeti yüksek değildir. Tam aksine estetik ameliyatınızı düşük ödeme yaparak güvenle olabilirsiniz. Bu kapsamda burun estetiği ile ekonomik anlamda avantajlı kalabilirsiniz. Burun estetikleri maliyeti uygun olduğundan ameliyat modeli global anlamda tercih ediliyor. Bu kapsamda burun estetikleri ameliyatınızı Türkiye merkezli en kaliteli estetik ve plastik merkezlerinden yaptırabilirsiniz.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı Nedir?

Burun estetikleri rinoplasti işlemi başlı başına estetik ameliyatıdır. İşlem sadece İstanbul estetik ve plastik merkezleri üzerinden uygulanır. Bu kapsamda burun estetiği güvenle olabilirsiniz. Rinoplasti burundaki çeşitli estetik sorunlarının tedavi edilmesidir. İşlem 18 yaşından itibaren uygulanabilir.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nasıl Yapılır?

Burun estetikleri basit bir şekilde uygulanır. Bu kapsamda hastalar işlem sırasında ağrı duymazlar. Fakat burun estetiği fiyatları en düşük olan en kaliteli estetik ve plastik merkezi tercih edilmesi önemlidir. Bu kapsamda hastalar ekonomik anlamda avantajlı kalabilirler. Burun estetikleri yani rinoplasti ameliyatında burun kenarlarından kesiler açılır. Bu işlem özel bir cihazla yapılır. Sonrasında burun içerisinden burun kemik ya da kıkırdak dokusunda törpüleme yapılır. Böylece buruna yeni şekli verilerek ameliyat tamamlanır.

Burun Estetiği Kimlere Uygulanır?

Burun estetikleri daha çok burun şeklinden rahatsız olanlara ve burun içerisinde et parçacıkları olanlara uygulanır. Bu kapsamda burun estetiği fiyatları inceleyenler profesyonel estetik ve plastik merkezinden burun estetikleri ameliyatı yaptırabilirler.

Burun Estetiği Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Burun estetikleri ameliyatları son derece hassas ameliyat türleridir. Bu nedenle ameliyat sonrasında dahi hastalar birçok ayrıntılara dikkat etmelidir. Burun estetikleri sonrasında hastalar doktor uyarılarını dikkate almalıdır. Buruna takılan tampona dokunmamalıdır. En az 14 gün boyunca yüz ve göğüstü yatış pozisyonundan uzak durmalıdır. Burun sümkürmesinden uzak durmalıdır. Hastalar burunla kesinlikle temas etmemelidir. Tozlu ve hijyenik olmayan tüm ortamlardan uzak durmalıdır.

Burun (Rinoplasti) Estetik Ameliyatı Sonrası İyileşme Nasıl Olur?

Burun rinoplasti estetik ameliyatlarından sonrasında iyileşme süreci klinik merkezinin kalitesine ve hastanın yaşam biçimine bağlı olabiliyor. Bu kapsamda ameliyattan sonrasındaki ilk 2 hafta içerisinde burundaki ödem ve morlukların büyük bir kısmı etkisi azalacaktır. Ayrıca verilen ek ilaçlar sayesinde tüm yan etkiler sadece 28 gün içerisinde tamamen yok olacaktır. Bu kapsamda hastanın huzursuz dönem geçirmesi söz konusu değildir. Yeni burun biçimiyse ortalama olarak 8 ay içerisinde ortaya çıkacaktır. Bu nedenle rinoplasti ameliyatı sabır gerektiren bir işlemdir.

İstanbul’da Kaç Gün Kalmalı Ve Kaç Gece Hastane’de Kalmalıyım?

Burun estetiklerinde isterseniz İstanbul’da 1-2 gün kalabilirsiniz. Ameliyatınızdan 1 gün öncesinde otelinizde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sonrasında doktorunuz tarafından belirtilen günde estetik ve plastik merkezinden burun estetikleri ameliyatınızı yaptırabilirsiniz. Ameliyatınız tamamlandıktan sonra İstanbul otelinizde yeniden 1-2 gün dinlenebilirsiniz. Ya da tercihiniz doğrultusunda ameliyatınızdan hemen sonrasında havayolu üzerinden İstanbul’dan ayrılabilirsiniz. Ayrıca yurtdışından gelerek dahi İstanbul en kaliteli estetik ve plastik merkezinden burun estetikleri ameliyatınızı yaptırabilirsiniz.

Hasta Ne Zaman Taburcu Olur?

İstanbul profesyonel estetik ve plastik merkezlerinden yapılan burun estetikleri ameliyatlarından sonrasında hasta sadece 1 gün sonrasında taburcu olur. Çünkü bu işlem uzman doktor tarafından yapıldığından hastanın hastanede uzun süre kalmasına gerek bulunmaz.

Estetik Sonrası Hastasında Çok Ağrı Olur Mu? Morluk Ya da Şişkinlik Olur mu?

Estetik sonrası hastasında çok ağrı,morluk ya da şişkinlik meydana gelmez. Tam aksine burun estetiklerinde tüm yan etkiler minimum düzeyde görülür. Bu durumun ana nedenleri arasında ameliyatın yüksek teknolojili cihazlar yapılmasıdır. Bu kapsamda burun estetikleri ameliyatları güven verici bir ortam üzerinden uygulanır.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetikleri fiyatlarının uygun olması ameliyatın yoğun olarak uygulanmasını sağlar. Bu kapsamda İstanbul estetik ve plastik merkezi sitesinden rinoplasti ameliyatı fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

https://www.serifyavuz.com/burun-estetigi-rinoplasti/ bilgi için hemen tıklayın.

Burun Estetiği Maliyeti Yüksek Mi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Popüler Kadın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!